Умови надання послуг

1. Реєстрація викладача на сайті tests.if.ua(pmk.tests.if.ua) підтверджує його згоду з умовами надання послуг.

2. Викладачі несуть повну відповідальність за зміст тестів, які вони створюють.

3. Cтудент зобов'язується користуватися тестами сайту tests.if.ua(pmk.tests.if.ua) виключно для освітніх цілей та не використовувати їх для шахрайства або інших нелегальних дій.

4. Cтудент не має права копіювати, розповсюджувати та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті tests.if.ua(pmk.tests.if.ua) без згоди власника авторських прав.

5. Користувач-студент несе відповідальність за роботу свого комп'ютера та інтернет-з'єднання під час проходження тестів.

6. Користувачі несуть відповідальність за точність введених даних, які використовуються для проходження тестів.

7. Послуги tests.if.ua(pmk.tests.if.ua) надаються "як є", без будь-яких гарантій щодо їх використання або результатів, які можуть бути отримані користувачами.

8. Адміністратор має право вносити зміни до умов надання послуг та політики конфіденційності без попереднього повідомлення користувачів.

9. Сервіс tests.if.ua(pmk.tests.if.ua) не несе відповідальності за будь-які збитки або шкоду, яка може виникнути в результаті використання сервісу користувачами.

10. tests.if.ua(pmk.tests.if.ua) гарантує конфіденційність та безпеку персональних даних користувачів. Персональні дані можуть бути зібрані при реєстрації на сайті, але не будуть передані третім особам без згоди користувача.

11. Всі матеріали на сайті tests.if.ua(pmk.tests.if.ua) (включаючи, але не обмежуючись, тести, інформаційні матеріали, дизайн, логотипи, текст, графіка) є власністю сайту та захищені авторським правом. Використання матеріалів з сайту tests.if.ua(pmk.tests.if.ua) можливе тільки з письмового дозволу власника.

12. tests.if.ua(pmk.tests.if.ua) є незалежним сервісом який надає послуги для тестування студентів.


[AQS] - last update(14.03.2024)
© Copyright 2024 Alisterion - All Rights Reserved
Умови надання послуг